GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skulpturer 8906392
nr 890 6392
Skulpturer
3 st, Porslin, höjd: 16-21
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 28 april 2014
kl 18:14:41
1.100 kr
1.100 kr
1.200 kr